Ako vznikol zo starej stavby moderný ekodom

Úvod BlogAko vznikol zo starej stavby moderný ekodom

Prestavba rodinného domu v Trnávke

Vytvorené 08. 11. 2016

V roku 2012 nás oslovil klient s požiadavkou zrekonštruovať starý domček v bratislavskej Trnávke v pôvodnom stave. Takéto zadanie si vyžaduje množstvo práce, búrania a administratívnych úkonov. Ako sme sa s tým vysporiadali? Pozrite si v našej galérii, kde je zachytený kompletný prerod starého domu v moderný nízkoenergetický ekodom ACER.   

A takto prejavil spokojnosť náš klient po dokončení projektu:

S firmou IQ-ekodom sme sa zoznámili pri kúpe pozemku so starým domom,ktorý predávali. Ponúkli komplexné služby od zbúrania starého domu, vybavenia stavebého povolenia/v stavebnej uzávere/a zhotovenia domu na kľúč.

Po vzhliadnutí niekoľkých ich domov v rôznej fáze dokončenia sme si vybrali ten svoj a čas, ktorý sme stratili pri komplikovanom stavebnom konaní, sme využili na to, že sme základný projekt modifikovali na svoje potreby s pomocou ich projektantov.

Náš dom vznikol ako produkt tímovej práce, kde sme spoločne zosúladili všetky predstavy a nápady. Spolupráca s IQ-ekodom a ich stavebnými tímami bola výborná a svoje sľuby pri predaji pozemku čestne splnili. Doporučujeme potencionálnym záujemcom IQ-ekodom ako spoľahlivú a výbornú spoločnosť.”