Jesenné dekorácie: Hravé a farebné – zahrejú váš domov v nečase

Úvod BlogJesenné dekorácie: Hravé a farebné – zahrejú váš domov v nečase
Vytvorené 03. 10. 2017

Babie leto sa pomaly končí a jeseň naberá na sile. Je plná zemitých farieb, rôznorodých tvarov a dýcha prírodou. Ak nepatríte k tým, čo zo slnečných stredomorských dekorácií vyrobených z mušlí a kamienkov poskočia rovno k vianočnému stromčeku, potom sa vám určite bude hodiť niekoľko tipov na jesenné dekorácie, ktoré zútulnia váš domov.

V tomto prípade hrajú jednoznačne prím prírodné materiály – pestrofarebné lístie, malé dekoratívne tekvičky, šišky, konáriky, traviny, drevo, kôra, gaštany.

pumpkins 2739971 1920

Jesennou klasikou je vyrezávaná tekvica, ktorá si miesto za našimi oknami našla miesto oveľa skôr, než sme vôbec počuli o Halloweene. Tým však repertoár jesenných dekorácií rozhodne nekončí. Je obmedzený len a len vašou fantáziou a pracovnými prostriedkami. Aj s prírodným špagátikom a hrsťou pestrofarebného lístia, dokážete vyčarovať nádherné girlandy.

Zaujímavým doplnkom sú jesenné vence, obrovské sklenené poháre, misy a vázy plné jesenných farebných pokladov, svietniky či misky vyrobené priamo z lístia.

Ak bude vaša domácnosť oplývať zlatou, žltou, všetkými odtieňmi oranžovej, červenej a hnedej, potom sa bude aj sychravé počasie za oknami znášať o niečo lepšie.

Viac inšpirácií na tému krásneho bývania nájdete aj na našom Facebooku. Pridajte sa k našim fanúšikom a nechajte sa prekvapovať trendovými inšpiráciami pre bývanie, aj super ponukami od IQ-ekodom. Na Facebooku nás nájdete tu...