Rodinný dom OLEA - Viničné

Úvod Realizované projektyRodinný dom OLEA - Viničné

Slnečná ulica

Od klienta

Spoločnosť IQ-ekodom nám splnila rovno dve podmienky k vysnívanému samostatnému bývaniu. Hľadali sme lokalitu blízko manželovho rodičovského domu a dom v štýle bungalov.  Vo Viničnom v tom čase začala vyrastať nová ulica Slnečná.

Na prvý pocit sme sa „zaľúbili“ do lokality, ktorá bola investorom  pripravená veľmi štýlovo a vkusne. Kontaktovali sme IQ-ekodom, ktorí nám ochotne ukázali voľné parcely a po rozhovore odporučili vhodný pozemok. V krátkej dobe nám predstavili projekt domu, v ktorom sme si urobili drobné posuvy priečok. Vybrali sme si projekt OLEA a nemôžeme dať naň dopustiť.

Všetkým návštevám sa páči priestrannosť a fantastické riešenie interiéru. Po podpise zmluvy sme už nedočkavo čakali na kamión, a za deň/ dva nám stál dom. V dnešnej rýchlej dobe, to bol fantastický pocit, že za 4 mesiace môžete bývať vo vašom novom dome. Komunikácia firma – klient bola od začiatku priama, jasná a ochotná. Taktiež nastavenie finančných platieb Vám urobia po konzultácii a vychádzajú v ústrety. Emailové či telefonické dotazy nám boli zodpovedané v krátkej dobe.

Sme si vedomí, že vzhľadom na náš vkus  sme mali na IQ-ekodom aj požiadavky, s ktorými sa zatiaľ predtým nestretli, ale musíme konštatovať, že všetky nám boli splnené. Veľmi sa nám páčilo, že „papierovačky" s úradmi  boli vybavené zo strany IQ-ekodomu a nám boli len doručené na podpis hotové dokumenty. 

Čo sa týka robotníckych skupín na jednotlivé stavebné časti domu, boli chlapi milí,  príjemní so skúsenosťami a  dobrými  radami. V prípade, že vyvstali nejaké otázky pri stavbe domu, boli sme telefonicky kontaktovaní a konzultovali sa s nami tieto skutočnosti. Samozrejme i z našej strany bol zjavný záujem na chode stavby.

Dnes už bývame v našom novom, skolaudovanom dome. Pre ešte lepšiu spoluprácu  s IQ-ekodomom si dovoľujem navrhnúť,  aby svojich budúcich klientov včas informovali o tom, že vodu a elektrinu si musia zapojiť samostatne nahlásiť už na svoje meno. Na vybavenie je potrebný dostatok času, tak aby toto nebolo jedinou prekážkou k nasťahovaniu.
 
Ďakujeme všetkým: pánovi Drobnému, Kapustovi a pani Chňapekovej za ich prístup. Vieme, že komunikácia s ľuďmi nie je ľahká a v pracovnej oblasti  jedna z tých najťažších, musíme však povedať, že nám bolo vždy dobre poradené a ochotne vysvetlené všetky otázky.
 
V prípade, že si vyberiete spoločnosť IQ-ekodom stretnete sa s inteligentnými ľuďmi a s profesionálnym prístupom.


ĎAKUJEME.

Juraj Gažo s rodinou
Kuchyňa Kuchyňa

Kuchyňa

Detská izba Detská izba

Detská izba

Spáľňa Spáľňa

Spáľňa

Obývačka Obývačka

Obývačka

Obývačka Obývačka

Obývačka

Chodba Chodba

Chodba

Interier