Bungalov FORTIS Javorová Alej

Úvod Realizované projektyBungalov FORTIS Javorová Alej
Lokalita: Čierna Voda
(Chorvátsky Grob)
Kolaudácia: 2017/05

Tieto bungalovy sa vyznačujú moderným, nadčasovým dizajnom a zaujímavými prvkami architektúry. Všetky ponúkame v nadštandardnom prevedení s hliníkovými oknami a vonkajšími hliníkovými žalúziami.

Vďaka špecifickému tvaru má každá z izieb vstup do záhrady cez presklené posuvné dvere. Obývačka s technickou miestnosťou a komorou tak stoja ako samostatný blok. Ďalej sa tu nachádza 2x detská izba, priestranná spálňa, 2x kúpelňa (so sprchovým kútom aj vaňou) a WC.

Ideálne pre 4-5 členné rodiny a všetkých, ktorí preferujú bezpodlažné bývanie.

Lokalita:
Chorvátsky Grob je vzdialený len niekoľko kilometrov od Bratislavy, konkrétne 1,1 km od mestskej časti Vajnory a 6 km od Zlatých Pieskov. To z neho robí ideálne miesto na bývanie pre tých, ktorí uprednostňujú prostredie plné pokoja a zelene, a zároveň s nadštandardnou občianskou vybavenosťou, v bezprostrednej blízkosti veľkomesta.

Dostupnosť:
Jedným z hlavných pozitív tejto lokality je výborné spojenie s mestom. Do centra sa dostanete už za 15 minút. Mestská hromadná doprava vás dovezie do centra za približne 35 minút. Bratislavské letisko s pravidelnými linkami do množstva európskych destinácii je vzdialené len 15 minút cesty autom.

Občianska vybavenosť:
Na nákupy poslúži neďaleký supermarket TESCO vzdialený len 3 minúty cesty autom. 9 km sú vzdialené nákupné centrum Avion, IKEA a Hypernova. V bezprostrednej blízkosti sa tu nachádza detské ihrisko, a čoskoro aj nová obecná škôlka.

 

Virtuálna prehliadka

Obývačka a jedáleň Obývačka a jedáleň

Obývačka a jedáleň

Obývačka Obývačka

Obývačka

Jedáleň Jedáleň

Jedáleň

Spálňa Spálňa

Spálňa

Interiér