Galéria: Drevené dekorácie – kúsok luxusu do každého interiéru

Úvod BlogGaléria: Drevené dekorácie – kúsok luxusu do každého interiéru
Vytvorené 20. 10. 2017

Milujeme drevo. Je to univerzálny materiál, ktorý má nielen úžasné stavebné vlastnosti, ale navyše aj krásne a každému interiéru dokáže vdýchnuť kus luxusu. S krásnymi drevenými dekoráciami jednoducho dokážete v každej miestnosti vyčarovať útulnú teplú atmosféru – útulný domov.

Navyše, mnohé dekorácie sú aj účelné a tak s nimi môžete spojiť krásu a funkčnosť. Nezáleží na tom, či je váš interiér ultramoderný, v štýle stredomorskom, vintage alebo retro, do každého priestoru sa hodí drevená plastika, nástenná dekorácia, lampa, stolík či iný nádherný kúsok.

Čo je nespornou výhodou dreva je fakt, že má milióny variácií, čo do farebnosti a štruktúry. Skvele vyzerá upravené aj v prírodnej podobe a každý kúsok zo skutočne prírodného dreva bude vďaka jeho jedinečnosti originál v pravom slova zmysle.  

Viac inšpirácií na tému krásneho bývania nájdete aj na našom Facebooku. Pridajte sa k našim fanúšikom a nechajte sa prekvapovať trendovými inšpiráciami pre bývanie, aj super ponukami od IQ-ekodom. Na Facebooku nás nájdete tu...